Paylaşım Türkiye
İmza Falan Atmadım ! 212
Paylaşım Türkiye
İmza Falan Atmadım ! 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

İmza Falan Atmadım !

YazarMesaj
Delete
*
Delete

uyarı yok
Oğlak Ejderha
Doğum tarihi : 16/01/89
Sitemizi kim tavsiye etti : Kimse

Kişi sayfası
Altın Altın: 5
Para Para:

İmza Falan Atmadım ! Empty
MesajKonu: İmza Falan Atmadım !   İmza Falan Atmadım ! EmptyPerş. 13 Mayıs - 1:32

Serdar, Lig TV'ye yaptığı açıklamada, adının Galatasaray ile anılması konusunda, kendisinin de daha çok çevresinden bunları duyduğunu belirterek, ''Kimseyle anlaşma sağlamadım. Çeşitli görüşmelerimiz var. Ama kimseyle anlaşmaya varmadım. İmza falan da atmadım'' dedi.

Beşiktaş Kulübü ile 31 Mayıs'a dek sözleşmesinin sürdüğünü hatırlatan Serdar, ''31 Mayıs'a kadar hiçbir yere imza atmam'' derken, siyah-beyazlı kulüple görüşmeleri konusundaki soruyu da ''Son durumu bilmiyorum. Görüşüyorlar mı, görüşmüyorlar mı, bilmiyorum. Bazı şeyleri oluruna bıraktım. Çok üstüme geliyorlar, karalamaya çalışıyorlar. 31 Mayıs'tan sonra önüme bakacağım'' diye yanıtladı.

Genç oyuncu, bu sezon kaçırdığı gollerden 3-4'ünü atması halinde böyle eleştirilere maruz kalmayacağını iddia ederek, ''Bu golleri atmayı benden çok isteyen yoktur. Ama olmadı. Demek ki şanssızım'' dedi.

Geçtiğimiz haftalarda taraftarlarla diyaloğa girmesi konusunda ise Serdar Özkan, şunları söyledi:
''Pişman değilim. Sokakta kimin anasına babasına küfür etseler bir tepki verir. Küfür eden benim yaşımda bir çocuktu. Ağza alınmayacak sözler söyledi. Üstümde Beşiktaş forması varken kimse küfür edemez.''

Serdar, Bursaspor maçında oynayıp oynayacağı konusunun ise teknik direktör Mustafa Denizli'nin takdirine kaldığını dile getirdi.
http://paylasimturkiye.hareketforum.com/

İmza Falan Atmadım !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İmza
» Bilim Bir Mucizeye İmza Attı
» Ümit Karan imza atmak üzere
» FIFA 08 FIFA 08 |Tek Link 97 Mb| Full Spiker Falan Var