Paylaşım Türkiye
Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş! 212
Paylaşım Türkiye
Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş! 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş!

YazarMesaj
hacker
Moderatör
Moderatör
hacker

uyarı yok

Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş! Empty
MesajKonu: Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş!   Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş! EmptyC.tesi 12 Haz. - 2:36

Bahar'ı ağlatan geçmiş!

Ezel dizisinde 'Bahar' karakteriyle beğeni toplayan Sedef Avcı, dizideki ağlama sahneleriyle ekrandakileri de gözyaşlarına boğuyor.

Dizinin gözü yaşlı Bahar'ı Sedef Avcı, ağlama sahneleri için göz yaşartıcı sprey kullanmadığını söyledi. Bugün'de yer alan habere göre; Avcı, “Beni geçmişte ağlatan, duygulandıran şeyleri düşünüyorum. Ama neler olduğunu söyleyemem, özel. Sadece herkesin yaşadığından daha fazlasını, daha acılarını yaşadığımı söyleyebilirim” dedi. Avcı, “Cansu Dere ile aranızda kıskançlık yaşanıyor mu” sorusuna ise, “Cansu ile aramızda kıskançlık hiçbir zaman olmadı. İkimizin de karakterleri, diziye kattıkları çok farklı. Zaten kıskanç birisi de değilim. Cansu'nun da öyle bir insan olmadığını biliyorum” diyerek cevapladı.Dizinin gözü yaşlı 'Bahar'ı Sedef Avcı, ağlama sahneleri için göz yaşartıcı sprey kullanmadığını söyledi. Bugün'de yer alan habere göre; Avcı, “Beni geçmişte ağlatan, duygulandıran şeyleri düşünüyorum. Ama neler olduğunu söyleyemem, özel. Sadece herkesin yaşadığından daha fazlasını, daha acılarını yaşadığımı söyleyebilirim” dedi. Avcı, “Cansu Dere ile aranızda kıskançlık yaşanıyor mu” sorusuna ise, “Cansu ile aramızda kıskançlık hiçbir zaman olmadı. İkimizin de karakterleri, diziye kattıkları çok farklı. Zaten kıskanç birisi de değilim. Cansu'nun da öyle bir insan olmadığını biliyorum” diyerek cevapladı.

Ezel'in Bahar'ını ağlatan geçmiş!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ağlatan Nickler