Paylaşım Türkiye
Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz? 212
Paylaşım Türkiye
Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz? 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz?

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz? Empty
MesajKonu: Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz?   Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz? EmptyCuma 25 Haz. - 17:37

LUCİD RÜYA NEDİR??Aslında pek çoğumuzun belkide bir çok kez deneyimlediği fakat bunun isminin ve işlevlerinin farkında olmadığı bir durumdur.Rüya gördüğünüz zaman rüyada olduğunuzun farkına varmanız durumuna Lucid Rüya adı verilir

MERHABA ARKADAŞLAR

Şimdi sizlere lucid rüya görme metodlarını söyleyeceğim... Eğer dediklerimi yaparsanız rüyanızı kontrol edersiniz ve istediğiniz herşeyi yaparsınız...

1. YAPMANIZ GEREKEN

Öncelikle yatanızın yanına bir defter koyun yanınada kalem uyanır uyanmaz rüyada gördüklerinizi yazmaktır . hergün tutun böylece beyin rüyada gördüklerinizi hatırlayacak ve beyin uyanacak böylece istediğinizi yapabileceksiniz

2.YAPMANIZ GEREKEN

Her zaman Uykuya dalmadan önce bu gün lucid rüya görmek istiyorum deyin

3. YAPMANIZ GEREKEN

Kendinize bir renk seçin örneğin mor her mor rengi gördüğünüzde kendinize acaba rüyadamıyım diye sorun örneğin nefesinizi 1-3 saniye tutun eğer nefes alamıyorsanız(illaki alamıcaksınız) beyniniz alamıcağını biliyor .. ama hep yapın çünkü gerçek hayatta hep yaptığınız için rüyadada yapma olasılığınız yüksektir rüyada nefesinizi tutarsanız nefes almaya devam edersiniz . Ve beyin uyanır ben nasıl nefes alıyorum der ve rüya da olduğunuzu anlarsınız 5 duyu organınızda çalışır..

Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz? 30831

google.load('search', '1', {language : 'tr'});
google.setOnLoadCallback(function() {
var customSearchControl = new google.search.CustomSearchControl('015485704619909465309:ukbss_lzqfw');
customSearchControl.setResultSetSize(google.search.Search.FILTERED_CSE_RESULTSET);
customSearchControl.draw('cse');
}, true);
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

Rüyalarınızı kontrol etmek ister misiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Instagram paylaşımlarınıza yorum yağsın ister misiniz?
» Farmasi ile para kazanmak ister misiniz?
» Almanya’da şirket kurmak ister misiniz?
» Eticaret Sitesi Açmak İster Misiniz?
» İş hukuku üzerine bilinçlenmek ister misiniz?