Paylaşım Türkiye
2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun) 212
Paylaşım Türkiye
2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun) 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun)

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun) Empty
MesajKonu: 2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun)   2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun) EmptyC.tesi 26 Haz. - 18:34

1-2012 diyorlar niye yok efendim maya takvimi 2012 de bitiyormuş ta yok efendim insanlığın 3/2 si yokolucakmışta yok efendim kıyamet kopucakmıştamayalar 2012 yi bilselerdi kendileri yokolmazdı tedbir alırlardı bunu niye hiç kimse düşünmez. gaybı yani geleceği sadece allah bilir bu kuranda çok açık biçimde anlatıldıpına göre 2012 de ne olacağını nerden ve kim biliyor mademki ne olacağını ne zaman olacağını biliyor(mesela) niye engellemiyor
önce bu 2012 yi açıklayayaım benim yaşım 37 benim yaşımda olanlar bilirler önce 1987 de halley kuyruklu yıldızı dediler dünya yokolucak falan filan
ardından 1999 dediler 3 tane 9 yanyana diye ardından 2000 yılı dediler neler anlatıldı günlerce tv lerde haberlerde inançlı bir insan olmasaydım hemen intihar ederdim o zaman anlatılanlar onu gerektiriyordu ama çok iyi biliyorumki bunlar bir yalandı şimid 2012 yalanını ortaya atanlara sesleniyorum mademki o kadar eminsiniz gidin kendinizi asın yada intihar edin kardeşim ..ama etmezler çünkü adı gibi biliyorlar bunların yalan olduğunu bunları insanların üzerinde sürekli baskı oluşturmak sürekli korku oluşturmak için yapıyorlar.
2-ufo yalanı diyorlarki uzayda başka yaşam varmış ufolar varmış.
kuranı kerimde derki dünya hayatı aynı zamanda peygamber efendimizde hadislerinde sadece dünya hayatı der dünyalar hayatı demezler.
insanoğlu kurandada yazıldığı gibi yaratılmış olan en mükemmel varlıktır.sadece insanoğlu yaptıklarından ötürü hesap verebilir şeytan bile insan oğlundaki gibi iradeye sahip değildir sadece kötülük yapar veya yaptırır. ama insanoğlu hem kötülük hemde iyilik yapabilir irade sadece ondadır.sadece insanlar ahirette hesap verecekler.
ufo yalanını ortaya atanlar ın amacı işte bu islam inancını yokedip insanları kurandan uzaklaştırmak üzerlerinde sürekli baskı oluşturmaktır.yahu bu ufoların bir tanesi bile yıllardan beri bulunmazmı yada ele tek bir tane net görüntü geçmezmi yada net bir şekilde insanlarla irtibata geçmezmi o kadar uzaya mekik gitti peki bu ufolar madem dünya dışında bir hayat var neden uzayda çekilen tek bir görüntü bile yok neden elde tek bir kanıt yok
kanıt olarak ortaya atılan görüntülerde hep aynı şey silik görüntü yuvarlak bir şey falan filan .......
alıntıdır.
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

2012 ufo gibi yalanların amaçları (lütfen okuyun)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LütfeN...
» OKUYUN!!!
» Arkadaşlar Şikayet Edin Lütfen!
» Arkadaslar lütfen yardım edin.
» Greyfurt (Mutlaka Okuyun)