Paylaşım Türkiye
bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  212
Paylaşım Türkiye
bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)

2 posters
YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Empty
MesajKonu: bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)    bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  EmptySalı 29 Haz. - 21:57

Yorumunuzu İSTERSENİZ KONU İÇİN YAPIN İSTERSENİZ YAPILAN YORUMLAR İÇİNbir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Smile

KONU:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yüzmek yerine Tıpkı insanlar gibi emeklemeyi tercih eden ve tamamen bilinmeyen bir aileye mensup Yeni bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] türü [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'Nın [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sularında gözlenen bu balık türü, şeftaliye benzer rengiyle, zebra benzeri çizgileriyle ve yüzgeçlerini görünemez kılan hafifçe dalgalanan deri kıvrımlarıyla cam bir heykelciği [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'e göre; YASSI yüzü ve öne bakan gözleri nedeniyle bu balık türünün Yeni bir omurgalı hayvan ailesi içinde değerlendirilme [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  20080402-pid40739-aid40737-newanglerfishyawns-w600

Yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü üzere, balığımız zaman zaman esneme olarak zannedilebilecek bir Ağız hareketi yapıyor. Böylelikle solungaçlarına oksijen sağladığı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]. Bu balığın yaklaşık 4 inç (yaklaşık 10 cm) uzunluğunda olduğu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

ŞİMDİ YORUMLAR:

Yorumlar

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] üstündeki çizgilerde allah yazıyor arapça olarak. fark ettiniz mi?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] : D coca colayı da evirip çevirince yok muhammed [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ALTTA "... yorum var" yazisini gorunce mutlaka Tanrı ile iliskilendirilecek bir şeyler olduğunu, Yazilan yorumları okumadan tahmin etmistim.
Arapca bilmem, tahminim en saglamindan; Endonezya halkinin Müslüman olmasından dolayi balığın da ortama uyum saglamis olmasından OTE Gitmezbir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Wink
Yurdum insaninin, balığın Sırtında arapca yazanlari gormesinden kez Endonezya'nin Java Adası yerlilerini (Müslüman Javanes'ler) yüzyillar kez evlerinden, yurtlarindan onbinlerce kilometre öteye, Güney Amerika ya gonderdigini, nasil gonderdigini ogrenmis olmalarını, bilmelerini dilerdim olarak kimlerin Kole. Olayların nasil oldugunu, gercekleri ogrenmek elbette kulfetli. Araştırmak, caba göstermek gerektirir. E birde üzerine gerceklerin ogrenilmesini engelleyenleri, istemeyenleri koyun. Herseyi, kolayca tanriya mal etmek, onun adını her yerde kolayca kullanmak bundan olsa gerek.

sol yüzgeçte tayvanca balık yazıyor,)) ayrıca diğer memleketlerin roketlerinin dumanını OKUYUNCA kızılderilice'de "naabeeeeerrr, bakarsın işte öyle ardımdan" yazıyor çevirince de hinçe SÜRÜNGEN yazıyor, tersten OKUYUNCA da coca cola yazıyor: tersbir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Wink

biraz daha dikkatli bakarsanız, şirinleri bile görebilirsiniz ... (Burda koptum zaten)

Konuya yorumum: Bilimsel açıdan çok önemli bir keşif, organların ve homolog tek Atadan gelmenin desteklenmesi için çok faydalı.Biricik adnan'a kapak olsun, soyadını yazmamalıyım, maazallah siteyi kapattırır.

Yorumlara yorumum: yok bence, bu balık değil.Bu bi çocukmuş, annesi kuran okurken müziği çok açmış, bu hale gelmiş.Aslında orası deniz de değil, evdeki akvaryum.Annesi çocuğuna kıyamamış, yine ana yüreği işte.
Böyle bir senaryo da kurulabilirdi. (Senaryo güzelbir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Smile )

Ben pek Arapça bilmiyorum ama gerçekten ilginç bi hayvanmış

" (ARKADAŞ ARAPÇA BİLSEYDİ HAYVANLA DAHA YAKINDAN TANIŞCAKTI SANKİ bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Biggrin )"
http://www.onuryorulmazz.tr.gg
estaril
Paylaşım Türkiye Grafikeri
Paylaşım Türkiye Grafikeri
estaril

uyarı yok
Koç Mesaj Sayısı : 810
Doğum tarihi : 23/03/10
Sitemizi kim tavsiye etti : estaril

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Empty
MesajKonu: Geri: bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)    bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  EmptySalı 29 Haz. - 22:49

xD mallar dolu memlekette orda arapça hiçbirşey yazmıyor. yok Arapça llah Yazıyormuş

bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  Allah1nl

Böyle birşey bulursanız banada söyleyin xD

bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)  468x601
http://ttanitim.tr.gg

bir sitede gödüm - konu güzel ama yorumlar daha da güzel :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bizimki Daha Güzel
» Kitaplar hakkında özgün yorumlar Okuyorumyaziyorum.com adresinde
» Konu kaldırılmıştır.
» Her site açılışında farklı konu
» Yeni Konu Açma Kuralları (Mutlaka Oku)