Paylaşım Türkiye
Keçiye tecavüz ettiler!!...  212
Paylaşım Türkiye
Keçiye tecavüz ettiler!!...  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Keçiye tecavüz ettiler!!...

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

Keçiye tecavüz ettiler!!...  Empty
MesajKonu: Keçiye tecavüz ettiler!!...    Keçiye tecavüz ettiler!!...  EmptySalı 29 Haz. - 22:39

Afrika ülkesi Mozambik'te bir köylünün,keçisine tecavüzle yargılanan iki gencin,"kendisine başlık parası ödeyerek keçiyle evlenmesini" istediği bildirildi!...
"Radio Mozambique" adlı devlet radyosunun web sitesinde çıkan habere göre, ülkenin orta kesimindeki Mbucuta köyü yakınlarında iki genç, keçiye tecavüz ederken polis tarafından suçüstü yakalandı...
Bölge savcısı Leonides Mapasse, iki gencin tecavüz etmek üzere keçiyi kaçırdığını, dolayısıyla hırsızlığa teşebbüsten yargılanacağını ve yasaya göre para cezasına çarptırılabileceğini ifade etti..
Keçinin sahibinin ise para cezasıyla yetinmediği, iki gencin "törenle keçisiyle evlenmesini ve kendisine Mozambik'in geleneksel başlık parası 'lobola' ödemesini" istediğini belirtti...
Keçinin sahibi: 'Keçime saldıranlar onunla evlensin ve başlık parası ödesin'' dedi!!...
Keçiye tecavüz ettiler!!...  Lol Keçiye tecavüz ettiler!!...  Lol
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

Keçiye tecavüz ettiler!!...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'Tecavüz Etmek İstedim Ama...'
» Tecavüz intihar getirdi
» Zabıta ve Güvenlik Görevlileri 15 Yaşındaki Bir Kıza Tecavüz Etmekten Yargılanıyorlar
» Balıkesir Dursunbey İlçesi – 13 Yaşındaki Kıza 8 Kişi Tecavüz Etti