Paylaşım Türkiye
"GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"  212
Paylaşım Türkiye
"GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

"GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

"GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"  Empty
MesajKonu: "GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"    "GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"  EmptyÇarş. 30 Haz. - 0:30

"GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"  Deniz-kiziMucizelere inanın!Bir şekilde günün birinde oluyorlar, er ya da geç!Siz dileyin yeter, birileri sizi duyuyor ve o mucizeyi gerçekleştiriyor, üstelik siz tam da vazgeçmişken, her şeyi geride bırakmaya hazırken... Yeni Zellanda'dan bir mucize hikayesi... Bir başka ifadeyle 'gerçek' bir denizkızının hikayesi... Sadece Yüzüklerin Efendisi'yle değil, Narnia Günlükleri ve King Kong gibi filmlerin de efektlerini yapan ekip, Nadya'nın bu ilginç isteiğini gerçekleştirmekte gecikmedi. Daha çok küçükken iki bacağını kaybeden ve özel efektleriyle Oscar almış bir filmin teknik ekibi sayesinde denizkızına dönüşen bir kadın, Nadya Vessey. Yeni Zellanda'da Auckland kentinde yaşayan Nadya, geçirdiği bir hastalık yüzünden doktorların bacaklarını kesmek zorunda bırakılan ve her şeye rağmen inatla yaşama tutunan bir kadın. Küçük bir çocuk ona bacaklarına ne olduğunu sorduğunda cevabı hazırmış; "Denizkızıydım ben eskiden"
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

"GERÇEK BİR DENİZ KIZIYIM"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deniz
» Deniz Kuvvetleri'nden personel alımı
» Japon işi Çerez Deniz Samuru Sümüğü
» MASKE DEĞİL, GERÇEK!
» Deniz manzaralı ve havuzlu kiralık villa için siz de villacim.com adresine başvurun