Paylaşım Türkiye
Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  212
Paylaşım Türkiye
Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Sıcaktan bunalan kargaya dondurma

2 posters
YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  Empty
MesajKonu: Sıcaktan bunalan kargaya dondurma    Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  EmptyÇarş. 30 Haz. - 1:12

Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  Karga-dondurma

Iğdır'da, biri ayakkabı boyacılığı yapan ve diğeri kağıt mendil satan iki çocuk, aşırı sıcak nedeniyle kendinden geçen karga yavrusunu dondurma yedirerek ayıltılar.

Iğdır Hayder Aliyev Parkı'nda boyacılık yapan Sinan Aykut ve kağıt mendil satan Hakan Elben isimli çocuklar , parkın bir köşesinde kendinden geçmiş halde buldukları karga yavrusuna dondurma satın alarak yedirdiler. Parkta kendileri gibi boyacılık yapan yaşıtları yanlarına gelerek karga yavrusuna ilgi göstermesi, ilginç görüntülere neden oldu.
Karga yavrusuna dondurma yediren Hakan Elbent (11) isimli çocuk, karga yavrusunu ağacın altında baygın halde bulduklarını ve hemen arkadaşıyla birlikte dondurma alarak yedirdiklerini anlatarak "Biz ne zaman sıcaktan bunalsak dondurma yiyerek serinleniyoruz. Onun için bu kargayı görünce için ilk önce aklımıza dondurma geldi. Bakın kendine gelmiş" dedi.
Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  Karga-dondurma2
Diğer çocuk Sinan Aykut (12) ise; "Ben boyacılık yapmak için arkadaşımla parkta dolaşırken, birden karşımda bu karga yavrusunu gördüm. Önce su vermeyi düşündüm, daha sonra acıdık ve dondurma alıp yedirdik. İyi ki de dondurma aldık, kendine çabuk geldi" şeklinde konuştu.
Çocuklar, bir süre ilgilendiklerini kargayı, kendine geldikten sonra salıverdiler.
http://www.onuryorulmazz.tr.gg
Weßmaster
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
Weßmaster

uyarı yok
Sitemizi kim tavsiye etti : Admin

MesajKonu: Geri: Sıcaktan bunalan kargaya dondurma    Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  EmptyÇarş. 30 Haz. - 5:49

Smile
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

MesajKonu: Geri: Sıcaktan bunalan kargaya dondurma    Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  EmptyCuma 2 Tem. - 2:46

Sıcaktan bunalan kargaya dondurma  Icon_biggrin
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dondurma