Paylaşım Türkiye
"Konuşanlar Haddini Bilsin"  Bu Sözler Tamer Karadağlı'ya Ait.  212
Paylaşım Türkiye
"Konuşanlar Haddini Bilsin"  Bu Sözler Tamer Karadağlı'ya Ait.  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

"Konuşanlar Haddini Bilsin" Bu Sözler Tamer Karadağlı'ya Ait.

YazarMesaj
hacker
Moderatör
Moderatör
hacker

uyarı yok

"Konuşanlar Haddini Bilsin"  Bu Sözler Tamer Karadağlı'ya Ait.  Empty
MesajKonu: "Konuşanlar Haddini Bilsin" Bu Sözler Tamer Karadağlı'ya Ait.    "Konuşanlar Haddini Bilsin"  Bu Sözler Tamer Karadağlı'ya Ait.  EmptyCuma 9 Tem. - 15:15

7 yıl aradan sonra ekrana dönmeye hazırlanan Çocuklar Duymasın dizisinin Haluk'u Tamer Karadağlı, Hürriyet'in sorularını yanıtladı.
Dizi hakkında yapılan eleştirilere değinen Karadağlı, "
Valla ‘Çocuklar Duymasın’ı herhangi bir dizi olarak düşünmek yanlış olur. Çünkü Türk televizyon tarihinde örneği görülmemiş bir başarıya imza attı. Tekrarları bile… 4000 kere gösterilen tek dizidir. Onun için bu dizi ile ilgili ahkam kesenlerin biraz da haddini bilerek konuşmalılar. Bunu hakaret etmek için söylemiyorum" diye konuştu.

Dizinin tutmayacağı yönündeki söylemlere dikkati çeken Tamer Karadağlı, şöyle konuştu:
"Aynen… ‘Tutmaz – etmez’ diyerek eleştirmeleri yanlış. Nerden biliyoruz tutmayacağını. Önce bir oynasın, seyredelim sonra eleştirelim. Benim karşı çıktığım nokta bu. Bu kadar sevilen bir diziyi halk bu kadar el üstünde tutmuşken ‘Efendim beğenilmez, zaten kötü bir dizi’ demek halkı eleştirmek olur. Yoksa tabii ki herkes sevmek zorunda değil. Bu cürette olmamalı kimse."
Karadağlı, Çocuklar Duymasın'ı çekmenin kendisi için milli bir görev olduğunu sözlerine ekledi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yalnız Allah Bilsin
» yalnız Allah bilsin
» SÖZLER..
» Güzel Sözler
» Güzel Sözler