Paylaşım Türkiye
Amerika'da dil okulları ve fiyatları 212
Paylaşım Türkiye
Amerika'da dil okulları ve fiyatları 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Amerika'da dil okulları ve fiyatları

5 posters
YazarMesaj
buabfa
Benimle iyi olun, yeni üyeyim
buabfa

uyarı yok
Yengeç Mesaj Sayısı : 47
Doğum tarihi : 05/07/53
Sitemizi kim tavsiye etti : BuAbFa

Amerika'da dil okulları ve fiyatları Empty
MesajKonu: Amerika'da dil okulları ve fiyatları   Amerika'da dil okulları ve fiyatları EmptyPerş. 16 Nis. - 20:23

Her 4 haftalık eğitim 750$'dan başlamaktadır. Hafta sayısı arttıkça fiyat ucuzlamaktadır. Bu fiyatlar 20 derslik normal program içindir. 30 derslik yoğun program fiyatı ise 900$'dan başlamaktadır. Amerika'nın hemen her yerinde dil okulları bulunmaktadır. Ancak metropollerdeki dil okullarını biz size daha çok öneriyoruz. Bunlar hem her türlü aktiviteye yakın olmalarından sizin canınızın sıkılmamasını sağlıyor, hem de daha çok insan olduğundan ikili ilişkilerin sıklığını artırıyor. Dolayisiyle bizce önemli bir detay. Amerika hakkında daha detaylı bilgi için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli siteyi öneriyoruz. Yada isterseniz sağ sütundaki iletişim formunu doldurun ve Amerika konusunda tecrübeli bir yurtdışı eğitim danışmanı size hemen dönsün.
http://buabfa.net/
matrix_03
*******.
matrix_03

uyarı yok
Ikizler At
Doğum tarihi : 11/06/90
Sitemizi kim tavsiye etti : ..&amp

MesajKonu: Geri: Amerika'da dil okulları ve fiyatları   Amerika'da dil okulları ve fiyatları EmptyPerş. 16 Nis. - 21:27

PayLaşıM İçİn TşkL.. Wink
http://www.xxxkod.tr.gg
yalcin_5734
Moderatör
Moderatör
yalcin_5734

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 29/03/90

Kişi sayfası
Altın Altın: 0
Para Para:

MesajKonu: Geri: Amerika'da dil okulları ve fiyatları   Amerika'da dil okulları ve fiyatları EmptySalı 21 Nis. - 3:58

paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim saolun güzel bir paylaşım.
Skyline
Skyline

uyarı yok
Koç Sıçan
Doğum tarihi : 13/04/96

MesajKonu: Geri: Amerika'da dil okulları ve fiyatları   Amerika'da dil okulları ve fiyatları EmptyPaz 24 Mayıs - 4:07

TesekkrLer ..
asil34
asil34

uyarı yok
Başak Horoz
Doğum tarihi : 22/09/93
Sitemizi kim tavsiye etti : Asil

MesajKonu: Geri: Amerika'da dil okulları ve fiyatları   Amerika'da dil okulları ve fiyatları EmptySalı 16 Haz. - 19:52

vaybee Very Happy Very Happy hakkatten pahalıymıs aylık eğitim 1.500 TL'ye gelıyor dusunun... Yıllık 18 Milyar...Very Happy
paylasım ıcın sagol

buabfa demiş ki:
Her 4 haftalık eğitim 750$'dan başlamaktadır. Hafta sayısı arttıkça fiyat ucuzlamaktadır. Bu fiyatlar 20 derslik normal program içindir. 30 derslik yoğun program fiyatı ise 900$'dan başlamaktadır. Amerika'nın hemen her yerinde dil okulları bulunmaktadır. Ancak metropollerdeki dil okullarını biz size daha çok öneriyoruz. Bunlar hem her türlü aktiviteye yakın olmalarından sizin canınızın sıkılmamasını sağlıyor, hem de daha çok insan olduğundan ikili ilişkilerin sıklığını artırıyor. Dolayisiyle bizce önemli bir detay. Amerika hakkında daha detaylı bilgi için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] isimli siteyi öneriyoruz. Yada isterseniz sağ sütundaki iletişim formunu doldurun ve Amerika konusunda tecrübeli bir yurtdışı eğitim danışmanı size hemen dönsün.
http://www.toplist25.tr.gg

Amerika'da dil okulları ve fiyatları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Benzin fiyatları - Motorin fiyatları | Akaryakit.net
» English Time Dil Okulları
» Yurtdışı Eğitim | Amerika - İngiltere Dil Okulları
» Londra'da Dil Okulları - Eğitim ve Konaklama | Londrada1turk.com
» Altın Fiyatları