Paylaşım Türkiye
Türkler’in deodoran sorunu varmış 212
Paylaşım Türkiye
Türkler’in deodoran sorunu varmış 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Türkler’in deodoran sorunu varmış

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

Türkler’in deodoran sorunu varmış Empty
MesajKonu: Türkler’in deodoran sorunu varmış   Türkler’in deodoran sorunu varmış EmptyC.tesi 17 Tem. - 17:28

25 Haziran’da İstanbul’da konser veren Amerikalı rock grubu Alice in Chains, internet sitelerinde Türkiye’deyken terör korkusu yaşadıklarını ve Türkler’in ter koktuğunu yazdı.

Dünyaca ünlü Amerikalı rock grubu Alice in Chains, 25 Haziran’da Sonisphere Müzik Festivali kapsamında [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İnönü Stadyumu’nda sahneye çıktı. Grup üyeleri, konserin ardından resmi internet siteleri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’da yaşadıklarını anlatan bir yazı yayınladı. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’a gelmeden önce “terör saldırısı olabileceği” konusunda uyarıldıklarını anlatan grup, Türkler’in ‘deodoran sorunu’ yaşadığını iddia etti.

İşte tartışmalara neden olacak o yazı:

Hiç güvende hissetmedim

“Daha önce [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gibi bir şehirde hiç bulunmadık. Dünyanın en büyük dördüncü şehri ve kültür olarak Amerika’dan çok farklı. Bu farklılıklardan biri de deodoran. Otelde üç kez boş bir asansörle 7’nci kata çıktım, her defasında kusmak üzereydim. Benden önce asansörü kimler kullandı bilmiyorum ama kötü kokularını bırakmışlardı. Türkiye çok ilginç bir ülke. Ama ne yazık ki konser tarihi ve hava koşulları yüzünden gezme fırsatı bulamadım. Biz gelmeden bir gün önce [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’da bomba patlamıştı ve konserin de terörün hedefi olduğu yönünde duyumlar aldık. Otelin girişinde metal dedektörler vardı. Eğer teröristler dürüst ve kurallara uyan adamlar olsalardı, kesin yakalanırlardı. Ama dedektörlerden geçip, alarmı kapayarak yollarına devam da edebilirlerdi, tıpkı benim lobide gördüğüm adam gibi. Kendimi hiç güvende hissetmedim. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]’daki konserde şartlar çok da iyi değildi.”
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

Türkler’in deodoran sorunu varmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşsizlik oranında azalma varmış
» Türkler Uçuyor
» Türkler’in Kullandıkları Alfabeler
» Almanya'daki Türkler İçin Avukatlar
» Türkler mi daha zeki yoksa diğer ırklar mı?