Paylaşım Türkiye
GALATASARAYLI 212
Paylaşım Türkiye
GALATASARAYLI 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

GALATASARAYLI

YazarMesaj
devrim123
*******.
devrim123

uyarı yok
Terazi Keçi
Doğum tarihi : 25/09/91
Sitemizi kim tavsiye etti : Google Amca :D

Kişi sayfası
Altın Altın: 0
Para Para: 0

GALATASARAYLI Empty
MesajKonu: GALATASARAYLI   GALATASARAYLI EmptyPaz 1 Ağus. - 17:01

Bir Galatasaray'lı, bir Fener´li ve Beşiktaş´lı Arabistan'da yasak olmasına rağmen bir otelde içki içerken yakalanırlar... Mahkemeye çıkarılırlar... Karar İDAM... İtiraz ederler ve karar ömür boyu hapis cezasina çevrilir. Ama o
gün, bayrama denk geldiği icin Prens Hazretleri cezayi kaldirip hepsine 20 kırbaç ceza verir. Bizimkileri sempatik buldugu için de bir kıyak daha yapip herkese cezasini hafifletmek için bir istek hakkı tanir. Beşiktaş'li: "Sırtıma bir yastık bağlayın" der. 10 kırbaçtan sonra
yastık paramparça olur ve pek fayda etmez. Uyanık Fenerbahçe'li bunu görünce:
"Sırtıma iki yastık bağlayın" der. Ama iki yastık bile 10 kırbaca dayanmaz. Sıra Galatasaray'lıya gelince Prens Hazretleri: "Bak ben de Galatasaray'lıyım!!! Sana ceza vermek istemezdim ama ne yaparsın kurallar böyle... Bu
yüzden sana iki istek hakkı veriyorum" "Peki" der Galatasaray'lı:"O zaman
bana 40 kırbaç vurulsun". Herkes şaşkına döner. Prens Hazretleri: "Peki ikinci isteğin nedir?" diye sorar... Galatasaray'lı gülerek:
"FENERBAHÇE´liyi sırtıma bağlayın...
http://www.eskidendi78.tr.gg

GALATASARAYLI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaraylı Oyunculardan Emre Güngör Gaziantepspor’a, Uğur Uçar’da Ankaragücü’ne Transfer Oldu
» Galatasaraylı Oyunculardan Emre Güngör Gaziantepspor’a, Uğur Uçar’da Ankaragücü’ne Transfer Oldu