Paylaşım Türkiye
Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma 212
Paylaşım Türkiye
Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma

YazarMesaj
estaril
Paylaşım Türkiye Grafikeri
Paylaşım Türkiye Grafikeri
estaril

uyarı yok
Koç Mesaj Sayısı : 810
Doğum tarihi : 23/03/10
Sitemizi kim tavsiye etti : estaril

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma Empty
MesajKonu: Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma   Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma EmptyCuma 13 Ağus. - 0:26

Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma Silust
Bug devam ediyor. bugu yapınca keyhelper auto select gerekmiyor ibot kullanın. ibotta önce peti saldırt seçeneği var. onu seçin ata binin yada yere oturun ibot seri seri kasıyor size.

Ek olarak 3. resimde charın sağında, taş ile köprü arasında bug daha kolay oluyor. unutmayın ata binin bugu yaparken ve sabredin.

Bugu yapıp peti bankaya atmayın petiniz mortingen şıtrayzen olur:hihi:

sırayla yazıyorum, işin zor tarafı bugu gerçekleştirdiğim yer.

1- Kendinizden yüksek lvl bir arkadaş bulun, mümkünse 80+ olsun.(çünkü 80+ wolf sp farm için en uygun olanı)
2- Kendinize char açın, 1 lvl olması fark yapmaz.
3- Size yardım edecek 80+ arkadaşınıza 80+ wolfunuzu verin.
4- 2nizde janganda bulunun. eğer cave haricinde normal biryerde bug yapabileceğiniz bir yer biliyorsanız oraya gidin, benim bulduğum yer zor.
5- Bugu yapacak olan 80+ arkadaşımız: ( resimlere bakın bug için )
-bug yapacağınız yere gelin. o kayanın soluna gittiğinizde oyun açık görünen ama gidemediğimiz bir alanda durucak. yani kayanın solunda sanki duvar varmış gibi düşünün. charı kayanın solu ile o olmayan duvarın arasında sıkıştırın. yani bir V duvarın arasına giriyormuş gibi. char sağ sol ve ileri yapamayacak bir yer. KESİNLİKLE atın üzerinde olsun char.
- Şimdi wolfunuzu çıkarmaya çalınşın. eğer tam yerine girerseniz wolf çıkmaz dc yersiniz.
- Dc yediniz ama olmaya bilir bunun sebebi. char tekrar oyuna girdiğinde default olarak bir yöne bakar. eğer arkası kapalı alana gelirse wolf arkada çıkamaz ve bug oluşur. at bu işe yarıyor. atsız defalarca denedim olmadı.
- dc olduk oyuna girdik wolfumuz çıkmamış (eğer çıkmışsa bug olmaz) evet bugu başardık. şimdi eziğimizi jangana bugcunun yanına getiriyoruz ve peti exchange ile eziğe veriyoruz. ezik charla relog attığınızda yada şehir değiştiğinizde wolf çıkmış oluyor.

SIRA GELDİ SP KASMAYA
unutmayın: peti kapatılmayacak, HGP unutulmayacak.

80+ wolf ile kasma karları: 80+ wolf 44 lvl moba tek atıyor. bu wolfle kendinizden 10 lvl üst mobu keserek max exp sp alırsınız.
şimdiki söyleyeceğime dikkat: exp share partylerine girip kendinizden yüksek lvl moblara gittikçe gelen exp normalden katlanıyor. örn: sp olarak anlatıyorum; 27 lvlde mob başına exp free ile 500 sp alırken exp share ile (partydeki eleman size yakın olmayacak sizden exp almayacakkdar uzak olacak) 800 alıyorsunuz. party mobu yanınızda biri varken 4k sp veriyor.

burdan anlaşılıyorki silkroadın party sistemi kendinden üst lvl kesmeye göre ayarlanmış vede çok yüksek exp sp karı sağlanmış.

Sıra geldi nerede ve nasıl kasıcaz:
kendinize bir exp share arkadaşı ayarlıyorsunuz yada bir wolf bugcu arkadaş bulup beraber aynı yerde aynı şeyleri yapıyorsunuz (bu %30 daha karlı)
En iyi kasma alanı olarak HUN lara gidiyorsunuz(37 lvl) kendi lvl inizi 22-30 olarak sürekli düşücek şekilde ayarlıyorsunuz.
Kastığınız yerde eziğinize mob gelmicek bir yer buluyorsunuz(37 hunlarda baya var)
AUTO SELECT + KEY HELPER işine giriyorsunuz. skill bara örn: 1 e auto select 2 ye wolfunuzun atak skilli koyuyor key helperle sürekli bu 2 sine basmasını sağlıyorsunuz (bunlar silkroadmaxda var) HGP yi unutmuyorsunuz.

BU şekilde party ile günlük 40k sp kasıyorsunuz. kimsenin ağız kokusunu çekmezsiniz. repot rpr derdiniz olmaz. paranız gitmez aksine tavşan bulursanız sos ve para manyağı olursunuz. çünkü yer altın ve itemden gözükmez hale geliyor. bende pet yoktu bir azeri yerimi keşfetti ve benim sayemde zengin oldu. sürekli slotta drop topluyordu. item toplarsanız kasanız kısa sürede doluyor. yanınıza o itemleri satıcak birini bulmanız lazım. yolda git gel zor.

WOLF işi ong farmdan daha karlı daha dertsiz.

bug yeri

Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma 3880adsiz
Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma Silkalt

Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma 468x601
http://ttanitim.tr.gg

Kendinden Yüksek Level Wolf İle Sp Farm Yapma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LeveL 1' den 70'e Kadar Görevler ve Açıklamaları
» Yüksek Düşük Tansiyon
» Yüksek görüntü kalitesiyle maç seyret