Paylaşım Türkiye
üşüyorum 212
Paylaşım Türkiye
üşüyorum 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

üşüyorum

YazarMesaj
Skyline
Skyline

uyarı yok
Koç Sıçan
Doğum tarihi : 13/04/96

üşüyorum Empty
MesajKonu: üşüyorum   üşüyorum EmptyPaz 24 Mayıs - 2:54

Üşüyorum:hüzün şarkıları söyleyen bir Sonbaharın zemheriye dönüşmesinin verdiğiüşüyorum Virgs fani bir üşüme hissi değil bu sevdiğim ve ellerim buz kesmiş olmasına rağmenüşüyorum Virgs ıssız bir gecede yokluğuna mahkum bir ruhla seni yazarak unutuyorum üşümüşlüğümü…
Yoruldum artık biliyor musun? Tek taraflı bir hayatı omuzlamaktanüşüyorum Virgs hayatın yükü altında ezilmekten; birilerini arayıp sormaktanüşüyorum Virgs anlatamayıp dinlemektenüşüyorum Virgs sevmektenüşüyorum Virgs seni beklemektenüşüyorum Virgs her yeni güne belkilerle başlamaktanüşüyorum Virgs sadece hıçkırıklarımı kendim duymalarımdan yoruldum ve sefaletin zincirleriyle hapsedilmiş bir aşkın yalnızlığında tükendim. Sabret diye diye erittim sabır taşlarınıüşüyorum Virgs bir an ümitsizliğe düşsem hayalin çıktı karşımaüşüyorum Virgs gözlerine baktım ve kendimi yerli yerinde bulunca güzel gözlerindeüşüyorum Virgs güç aldım acıların binlerce çeşidine karşı ama sabredecek gücüm kalmadıüşüyorum Virgs hayalinin gözlerinde duramadım sevgili.
Oysaki nasılda ihtiyacım var sanaüşüyorum Virgs bilemezsin. Sarılsan bana bir annenin evladına gösterdiği o kutsal şefkatleüşüyorum Virgs başımı göğsüne yaslasam ve yiten ümitlerimin ayak seslerini duysam kalbinin atışındaüşüyorum Virgs içine düştüğüm çaresizlikle birlikte sana sımsıkı sarılırkenüşüyorum Virgs sıcaklığını hissedip boğazıma düğümlenen ve içimde yankılanan hıçkırıklarımı özgür bırakıp ağlasam. Sen saçlarımı okşasan bir annenin nasırlı elleriyle kızının saçlarını okşadığı gibi ve ben içimdeki zehiri nehir misali akıtsam ne güzel olurdu sevgili. Ama yoksun işte ve ben bunların hepsi bir hayalden öteye gidemiyorüşüyorum Virgs ne acı değil mi? Dostlarımüşüyorum Virgs bugüne dek hayatıma giren tüm sevenlerimüşüyorum Virgs değer verdikçe canımı alan sevdiklerimin yokluğu kadar gerçek yokluğun…

üşüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası