Paylaşım Türkiye
MFD Fırın Programı 1.0.0 Download 212
Paylaşım Türkiye
MFD Fırın Programı 1.0.0 Download 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

MFD Fırın Programı 1.0.0 Download

YazarMesaj
Barbaross
*******.

BANLANDI

MFD Fırın Programı 1.0.0 Download Empty
MesajKonu: MFD Fırın Programı 1.0.0 Download   MFD Fırın Programı 1.0.0 Download EmptyÇarş. 25 Ağus. - 5:28

MFD Fırın Programı 1.0.0

Kapladığı Alan : 2.98 Megabayt

Kullanım Hakkı : Özellik Kısıtlamalı (Demo)

Lisan : Türkçe

İşletim Platformu : Windows (bütünü)

Üretici Şirket : MFD Program
Lansman:
Üreticiden: Fırıncılar için hazırlanmış, ekmek ve diğer unlu mamüllerin hesap ve adet miktar hareketlerini, ekmek dağıtım araçlarına verilen ekmek miktarını, iadeyi, ziyan olan ekmek miktarını takip etmenize yarayan ve barkodlu veya barkodsuz tezgah satış yaparak eleman personel ve ürün bazında rapor imkanı sağlayan fırıncılar tarafından yapılan ilk program olma özelliğini taşımaktadır.

Özellikleri:

Ürün Sevkiyat takibi ile üretimden nereye ne kadar ürünün hangi tarihte ve kime çıktığının takip edilmesi
Tezgah satışıyla barkodlu veya elle satış yapma imkanı
Son durum raporuyla bütün ürünlerinizin üretimini, iadesini, araçlardaki miktarını ve zayi olan miktarı görerek anlık bilgi alma
Üretim ekleme, araçlara sevkiyat ve araçlarda iade almada bilgilendirme amaçlı uyarılar ve ürün miktarını göstererek hata yapmayı engelleme kolaylığı
Personel bazında raporlamayla personelin hangi üründen ne kadar sattığını göstererek personel çalışma analizi
Ürün bazında raporlamayla ürünün imalattan satışa hangi personelin hangi tarihte ürün için yaptığı satışı, iadeyi, ziyanı, işlemi göstererek ürün hakkında bütün bilgileri gösterme
Tazgah satış raporuyla tezgah satışını günlük, aylık, yıllık veya iki tarih arasında görebilme
Yetkili menüsüyle personele programın rapor kısmını pasif hale getirme
Esnaf için forum sitesinde yardım alma özelliği
Sürekli güncellenerek esnafların istekleri doğrultusunda programn gelişimini yönlendirme
Programının dağıtımında katkı sağlayan esnafa satıştan pay verme
basit ve pratik çalışma

Link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

MFD Fırın Programı 1.0.0 Download
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ankastre Fırın ve Mikrodalga Fırın
» Fırın
» Ticari Muhasebe Programı ( Ön muhasebe) 0.2.1 DownloadTicari Muhasebe Programı ( Ön muhasebe) 0.2.1
» 10-13 NİSAN PROGRAMI
» Travian Programı