Paylaşım Türkiye
Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor  212
Paylaşım Türkiye
Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor

YazarMesaj
yuh yav
Moderatör
Moderatör
yuh yav

uyarı yok
Ikizler Sıçan
Doğum tarihi : 24/05/96

Kişi sayfası
Altın Altın: 0
Para Para: 0

Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor  Empty
MesajKonu: Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor    Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor  EmptySalı 14 Eyl. - 0:23

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamamasına ilişkin değerlendirmesinde CHP'nin suçlayıcı bir açıklama yapmadığını, emniyetin de burada bir kusuru olmadığını belirtti.
İçişleri Bakanı Beşir Atalay,CHPLideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamamasına ilişkin değerlendirmesinde CHP'nin suçlayıcı bir açıklama yapmadığını, emniyetin de burada bir kusuru olmadığını belirtti.

Bakan Atalay, Kemal Kılıçdaroğlu'nun oy kullanamamasına yönelik önce yazılı bir açıklama yapacağını ancak daha sonra bu açıklamadan vazgeçtiğini söyledi. Atalay, "Emniyet mutat görevini yapıyor. Kemal Kılıçdaroğlu'nun evinde başkasının oturduğu tespit ediliyor. Kendileri de bunu biliyor. Emniyetin burada bir kusuru yok. CHP'nin de suçlayan bir açıklaması yok" dedi. "Kemal kılıçdaroğlu aradı mı? Arasaydı bişey yapılabilir miydi" sorusuna ise Atalay, "Ben aramadım. Kendileri de beni aramadı ama zaten bu seçim kurullarının görevi. İtiraz süreleri var.Seçimkurulları bilir. İdarenin yapabileceği bir şey söz konusu değil" karşılığını verdi.

Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor  628rx0
http://Simle.0wn0.com

Atalay: Kılıçdaroğlu'nun evinde başkası oturuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atalay'dan Açıklama
» Türkün evinde Meryem Ana mucizesi
» Kate Moss – Evinde 250 Bin Liralık Hasar Var