Paylaşım Türkiye
Evinize Yakin Kamp Tatili 212
Paylaşım Türkiye
Evinize Yakin Kamp Tatili 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Evinize Yakin Kamp Tatili

YazarMesaj
nullsix
Yetkingrafiker

uyarı yok

Evinize Yakin Kamp Tatili Empty
MesajKonu: Evinize Yakin Kamp Tatili   Evinize Yakin Kamp Tatili EmptyPtsi 10 Ocak - 22:18

EVİNİZE YAKIN KAMP TATİLİ

Tatile çıkmak demek bir hafta süresince yaşadığınız yerden uzaklaşmak demek değildir.İyi planlanmış bir haftasonu minyatür bir tatile de dönüşebilir.Ailem ve ben henüz bir kamp tatilinden döndük.Haftasonu boyunca Timberland Gölü Kamp alanında konakladık.Bu Kamp alanı Six Flags Macera Parkurunun hemen yanıbaşında ( ki bu sefer burayı ziyaret etmedik ) ve evimizden sadece otuz dakika uzaklıkta! [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kamp alanının adından da anlaşılacağı üzere ,gölün çevresinde kurulmuş bir alan burası.Gölün solunda ofis ve beraberinde kamp marketi ,tuvaletler ,havuz ve çocuk oyun alanı bulunmakta.Bingo ,yüz boyama ve Dj müzik gibi bütün kamp aktivitelerinden burada faydalanıyorsunuz.Gölün diğer tarafı daha sakin ve uzun ağaçlarla çevrili.
Kamp alanına ilk geldiğimizde eşim ve ben hangi tarafın bize daha iyi uyacağına karar veremedik.İki küçük kardeşiğumuz olduğundan , kampın ofis kısmı bize daha makul göründü fakat gürültülü olacağından endişeliydik.Aynı zamanda kampın krokisini göz önünde bulundurduğumuzda oyun alanına ve tuvaletlere çok yakındık.Evet ,belki böylesi daha iyiydi ama benim kafamda kurduğum kamp yapma fikri bu değildi!Böylelikle karar verildi ve Karanlık tarafa geçtik! [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çadırlarımızı kurduktan sonra sağlıklı bir öğün için –köfte ,sosis ,bira ,çocuklar için elma suyu – kamp ateşi etrafında toplandık .Yemek pişirmek hava karardığı için biraz zorlayıcıydı .Köfteleri iki kez pişirmek zorunda kaldım ( ilk başta çok az pişmiş göründüler gözüme ).Sonrasında oturup temiz havanın keyfine vardık .

Evinize Yakin Kamp Tatili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amsterdam tatili ödüllü yarışmamız başladı!
» En iyi Kamp ve Av malzemeleri - Shotline
» Kamp malzemeleri - Kampmalzemeleri.name.tr
» Volkan Demirel'in 'Number One' tatili
» Erken Rezervasyon İle Ekonomik Bir Kızkalesi Tatili