Paylaşım Türkiye
İngilizce Dil Okulu 212
Paylaşım Türkiye
İngilizce Dil Okulu 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

İngilizce Dil Okulu

YazarMesaj
dilokullari
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

uyarı yok

İngilizce Dil Okulu Empty
MesajKonu: İngilizce Dil Okulu   İngilizce Dil Okulu EmptyPtsi 28 Ocak - 19:34

Site Adı: Aviation English Center
Açılış Tarihi : 2012
Site Adresi: aviationenglishcenter.com
İçerik: İngilizce Eğitim

aviationenglishcenter.com başta havacılık bölümü ekibi olmak üzere, münferit ders programları yanında Ingilizce kursuna katılmak dileyen kişilere hitap eden, Ingilizce'yi harika ve akıcı bir yolla öğretmeyi özümsemiş bir dil okuludur.

aviationenglishcenter.com, öncelikle Teknisyen, Pilot, Kabin Ekibi ayrıca Havayolu Yer Hizmetleri adaylarının veya personelinin Ingilizce seviyelerini tespit etmektedir. Sonrasında esnek kurs saatleri olanağı, kişisel bir şekilde sunulan ders programları, başarısız görülen konuların düzeltilmesine yönelik uygulamaları ve uzaktan veya örgün kurs imkanları ile birlikte kısıtlı zaman nedeniyle klasik İngilizce dil kurslarına eşlik edemeyen havacılık alanı çalışanlarına özel düzenlenmiş en uygun Ingilizce eğitimi sunmaktadır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]; azami beş mevcutlu sınıflarda özel eğitim kalitesiyle katılanlarının Ingilizce gelişimlerini optimum seviyeye çıkarmak ayrıca hedefe ulaşmalarını sağlamak amacıyla tüm deneyim ve bilgilerini sizlerle paylaşmaya hazırdır…

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hemen şimdi sizi davet ediyor.

İngilizce Dil Okulu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online İngilizce eğitim ve Adana İngilizce özel ders hizmeti
» İngilizce
» English Park Dil Okulu
» ingilizce deyimler
» Nafiz Başaran Boks Okulu | Beşiktaş - İstanbul