Paylaşım Türkiye
Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış 212
Paylaşım Türkiye
Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış

YazarMesaj
sahalp
*

1. Uyarı

Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış Empty
MesajKonu: Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış   Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış EmptyCuma 26 Haz. - 16:26

Erken doğum yapan Gülben Ergen’in doktoru, hamileliğin 4. ayında düşük tehlikesi yaşandığını, bebeklerin, rahim ağzına atılan dikişle kurtarıldığını belirtti
Yedi buçuk aylık hamile olan ve ikiz bebeklerinden birinin su torbasının patlaması nedeniyle önceki gün acilen doğuma alınan Gülben Ergen’in eşi Mustafa Erdoğan, dün sabah Maslak Acıbadem Hastanesi’nde bir basın toplantısı düzenledi.
Doğumu gerçekleştiren doktor Pınar Dayanıklı ve 2.5 yaşındaki ilk bebekleri Atlas’ın doktoru Süreyya Menteş’le basının karşısına çıkan Erdoğan, “Bebeklerin sağlık durumları çok iyi. Doğum haberini aldığımda Hakkâri’de bir festivaldeydim. Doğumun sonuna yetiştim. Eşime çok teşekkür ederim. Bu sene çoğalma senemiz oldu. Yılmaz’ın (Erdoğan) karısı da hamile” dedi. Erdoğan, şöyle konuştu:
İsimleri Ares ve Güney
“Bebeklerin adı Ares ve Güney... Troya’yı sahneye koyan bir yönetmen ve mitoloji meraklısı biri olarak Ares ismini ben koydum. Troya’da Anadolu’ya yardım eden güçlü bir tanrı. Güney’i de sıcak bir isim olduğu için annesi istedi. Güney daha sarışın, Ares daha esmer. Tek temennimiz barış içinde, temiz bir çevrede büyümeleri. Tekirdağ ve Adıyaman’daki Atlas Erdoğan Ormanı’na ikişer ağaç dikilmesini istiyoruz. Beş hafta daha burada kalacağız, şu an kuvözdeler. Doktorumuz bugün ilk kez hortumla bebeklere anne sütü verecek.”
Riskli bir doğumdu
Dr. Menteş ise Ergen’in hamileliğinin 4. ayında düşük tehlikesi yaşadığını, bebeklerin rahim ağızına atılan dikişle kurtarıldığını açıkladı. Menteş, “4 aylıkken rahim ağzında açılma oldu ve dikiş atmak durumunda kaldık. Umudumuz yoktu. Ama dikişler 3.5 ay bebeği tuttu ve bu sürede Gülben Hanım’ın da büyük dikkatiyle bebekleri sağlıklı şekilde alabildik. Beklemediğimiz bir anda bebeklerin birinin su torbası açıldı ve içeride tutma şansımız kalmadı. İkisi de çok sağlıklı. Hatta bu tarz doğumlarda rastlanmayan şekilde ikisi de ağlayarak doğdu” diye konuştu.
Benim üçüzüm bile olur
Erdoğan çiftini ziyaret eden ünlü isimler arasında Mehmet Ali Erbil de vardı. Ünlü şovmen, “Mustafa’ya helal olsun. Bir verdi, iki aldı. Ondan ne eksiğim var? Biz de Tuğba ile ikiz yapacağız. Mustafa gösterilerde çok zıplıyor, ben hiç zıplamıyorum. Benim üçüzüm bile olur. Mustafa Hoca’ya karşı yapacağım oğullarımdan birinin adını da Eros koyacağım” dedi.

Ergen’in ikizleri dikişle kurtarılmış
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülben Ergen, ikizlerine bir ay erken kavuştu
» Gülben Ergen dünya starlarıyla aynı listede