Paylaşım Türkiye
Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera 212
Paylaşım Türkiye
Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera

YazarMesaj
emre_1883
**
emre_1883

uyarı yok
Balık Keçi
Doğum tarihi : 13/03/91
Sitemizi kim tavsiye etti : emre_1883

Kişi sayfası
Altın Altın: 0
Para Para:

Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera Empty
MesajKonu: Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera   Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera EmptyPerş. 6 Ağus. - 15:09

Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera 5l78js

Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera Sgmo1i
Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera 15x4t91
Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera Othv95
Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera Mvgcau
Adamım Benim/I Love You, Man (2009)DVDrip+Altyazı-Beklenen Film/Komedi/Macera 71lphz

Filmin Konusu:
Başarılı bir emlak komisyoncusu olan Peter Klaven hayallerinin kadını Zooe'le nişanlıdır. Yakında evleneceklerdir, fakat Peter farkeder ki çevresinde sağdıçı olabilecek bir yakın arkadaşı yoktur.

Erkeklerle yapılan bir hayli garip buluşmalardan sonra Peter sağdıçım diyebileceği -kendisinin tamamen zıttı olan- sevimli, karizmatik Sydney Fife ile tanışır.

Fakat kısa sürede gelişen dostluk ilişkileri nişanlısıyla arasını bozar. Ya nişanlısını seçmelidir ya da yeni arkadaşını. Acaba Peter ''Seni seviyorum, adamım'' diyebilecek kadar erkek midir?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://gelizletube.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Labor Pains/Doğum Sancıları (2009)DVDrip+Altyazı-Komedi/Macera
» Köpek Oteli/Hotel for Dogs (2009)DVDrip+Türkçe Dublaj-Komedi/Macera
» Hayalet Sevgililerim /Ghosts of Girlfriends Past (2009)DVDrip+Altyazı-Komedi/Romantik
» Road Trip Beer Pong/Geyik Muhabbeti 2 (2009)DVDrip+Altyazı-Bu Film Kaçmaz (+18)
» Bloodsteel'in şövalyeleri/Knights Of Bloodsteel (2009)DVDrip+Altyazı-Fantastik Film