Paylaşım Türkiye
İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi 212
Paylaşım Türkiye
İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi Empty
MesajKonu: İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi   İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi EmptyCuma 25 Haz. - 18:32

25 Haziran 2010
İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi Spacer
İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi Spacer
İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi Spacerİran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi Spacerİran resmi haber ajansı IRNA, İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi. Öte yandan, ABD Senatosu İran'ın Devrim Muhafızlarıyla iş yapan şirketlere sert yaptırımlar uygulanmasını oybirliğiyle kabul etti. ABD Hazine Bakanı Timothy Geithner ise, 'dünyanın artık eskiden olduğu gibi ABD'ye bel bağlayamayacağı' açıklamasında bulundu.İşte dünyada günün öne çıkan manşetleri: CNN/HAARETZ: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] filosu Gazze'ye gitmiyorİsrail'in deniz ablukasını kırmak için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirildi. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] resmi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ajansı Uluslararası [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İntifadasını Destek Konferansı Genel Sekreteri Hüseyin Şeyhülislam'ın "İnsani yardım taşıyan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gemisi Gazze'ye gitmeyecek" dediğini ifade edildi. IRNA Şeyhülislam'ın Raşt şehrinde yaptığı açıklamada geminin Perşembe günü hareket etmesinin planlandığını ancak İsrail'in kısıtlamaları dolayısıyla yolculuğun Pazar'a ertelendiğini belirtildi. Şeyhülislam bunun üzerrine yetkililerin yolculuğu tamamen iptal etmeye ve yardımları Gazze'ye başka yollardan göndermeye karar verdiklerini söyledi. Haaretz gazetesi ise bu plan değişikliğini "İsrail'in tehditleri sonucu" diye duyurdu. Şeyhülislam, "Siyonist rejim Gazze halkına yardımı siyasi bir mesele haline getirmiştir ama biz konuyu siyasallaştırmak istemiyoruz. Bizim en büyük isteğimiz Gazze'deki ablukanın kırılması. Siyonist rejim BM'ye bir mektup göndererek [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve Lübnan gemilerinin Gazze'ye gelişini bir savaş ilanı olarak algılayacaklarını ve ona göre hareket edeceklerini bildirdi" dedi. İsrail Ordu Radyosu da 60 aktivisti taşıyan bir başka [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gemisinin Hazar Denizi üzerinden Gazze'ye gelmeye hazırlandığını duyurdu. Bundan birkaç gün önce de Lübnan basını Mısır'ın İsrail’in [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gemilerinin Süveyş Kanalı üzerinden ülkeye girişine izin vermediğini bildirmişti. Bu arada dün [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dışişleri Bakanlığı filoları "sorumsuzluk" olarak nitelendiren bir açıklama yaptı. Açıklamada bölgeye yardım göndermek isteyen ülkeler için uygun kanallar olduğu ifade edildi.
YİNE ARKADAN VURULDUK .. İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi Icon_evil
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

İran'dan Gazze'ye gidecek yardım filosunun iptal edildiği bildirdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KPSS'de Kısmi İptal
» TÜVASAŞ’a ‘ihale iptal’ oyunu
» yardım
» Yardım Et Allahım
» PTT 700 TL Yardım Başvurusu