Paylaşım Türkiye
Galatasaray BEni iyi Bilir.. 212
Paylaşım Türkiye
Galatasaray BEni iyi Bilir.. 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Galatasaray BEni iyi Bilir..

2 posters
YazarMesaj
Skyline
Skyline

uyarı yok
Koç Sıçan
Doğum tarihi : 13/04/96

Galatasaray BEni iyi Bilir.. Empty
MesajKonu: Galatasaray BEni iyi Bilir..   Galatasaray BEni iyi Bilir.. EmptyPaz 24 Mayıs - 4:35

Bursaspor formasını giydiği ligin ilk yarısında sarı kırmızılı defansı hallaç pamuğu gibi atan Yusuf ŞimşekGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs pazar günkü derbi öncesi son derece iddialı konuştu. Rakiplerini küçümsemediklerini belirten YusufGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs Ama G.Saray beni iyi bilir" dedi.

Lider Beşiktaş'ta şampiyonluk için geri sayım sürerkenGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs Galatasaray derbisinde tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor. Delgado'nun yokluğunda teknik direktör Mustafa Denizli'nin en önemli kozu ise Yusuf Şimşek... Ligin ilk yarısında Bursaspor'un 2-1 kazandığı maçta sarı kırmızılı savunmayı hallaç pamuğu gibi atan ve galibiyette başrol oynayan YusufGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs pazar günkü derbi öncesinde son derece iddialı konuştu. Tecrübeli futbolcuGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs Beşiktaş adına sahada elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtirkenGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs o maça göndermede bulunarakGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs 'Galatasaray beni çok iyi tanır' ifadelerini kullandı. Rakiplerini küçümsemediklerini ancak üç puandan başka alternatifleri olmadığını belirten YusufGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs 'Konsantrasyonumuz en üst seviyede. Galibiyetten başka bir şey düşünmüyoruz. Ben de forma giyersemGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs takımımın kazanması adına en iyi performansımı ortaya koyacağım' dedi. Yıldız oyuncuGalatasaray BEni iyi Bilir.. Virgs şampiyonluk yarışında çok önemli bir avantaj yakaladıklarını ve bu aşamadan sonra zirveyi kaptırmaya niyetli olmadıklarını da sözlerine ekledi.
sanayinemuhtacim_06
Benimle iyi olun, yeni üyeyim

uyarı yok

Kişi sayfası
Altın Altın: 0
Para Para:

MesajKonu: Geri: Galatasaray BEni iyi Bilir..   Galatasaray BEni iyi Bilir.. EmptyPaz 24 Mayıs - 4:37

bu sene beşiktaş % 100 şampiyon
Skyline
Skyline

uyarı yok
Koç Sıçan
Doğum tarihi : 13/04/96

MesajKonu: Geri: Galatasaray BEni iyi Bilir..   Galatasaray BEni iyi Bilir.. EmptyPaz 24 Mayıs - 17:48

Beşiktaş Şampiyon olurda Konu ile Ne Alaka ?

Galatasaray BEni iyi Bilir..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah'ü Tealayı Bilir misin?
» ağLat beni..
» *Beni mi Seviyorsun
» Boş Verin Siz Beni
» O Beni Hiç Sevmedi Anne