Paylaşım Türkiye
Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download  212
Paylaşım Türkiye
Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download

YazarMesaj
Barbaross
*******.

BANLANDI

Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download  Empty
MesajKonu: Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download    Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download  EmptyÇarş. 25 Ağus. - 17:34

Ashampoo IP Spam Blocker 1.02

Lansman:
Ashampoo IP Spam Blocker son zamanlarda internet kullanıcılarının büyük bir kısmı tarafından şikayet edilen, yeni çeşit bir izinsiz reklam görüntüleme sistemini engellemek amacıyla sunulmuş bir yazılımdır. Windows işletim sisteminin dahili hizmetlerinden birisi kullanılarak gönderilen reklam amaçlı iletiler kullanıcıları rahatsız etmektedir. Birdenbire ekranlarında kendiliğinden çıkan reklam pencereleri gören ve bir ağa bağlı olan kullanıcılar bu sorunu mevcut Windows hizmetini amacı dışından kullanan ağ yöneticileri yüzünden yaşamaktadırlar. Ağ yöneticileri yönettikleri ağ üzerinde bulunan çoklu kullanıcılara IP adresleri aracılığıyla iletiler gönderebilmektedir. Bu hizmet faal olduğu zamanlarda kullanıcılar da "IP Spam" olarak nitelendirilen bu reklam amaçlı pencerelerle karşılaşabilmektedirler. İşte Ashampoo IP Spam Blocker Programı bu Windows hizmetini devre dışı bırakarak istenmeyen iletileri engellemektedir. Oldukça küçük bir boyuta sahip olan Program tek bir pencereden oluşmaktadır ve kullanımı da çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey Programı innDirdikten sonra uygulamayı başlatmak ve menü üzerindeki "Stop IP Spam" butonuna basmaktır.

Önemli Uyarı: Bu Program yalnızca Windows® NT, 2000 ve XP işletim sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Programı Windows® 95, 98 veya Me işletim sistemlerinde ilgili hizmeti kapatmak için kullanamazsınız.

Versiyon : 1.02

Kapladığı Alan : 385 Kilobayt

Kullanım Hakkı : Ücretsiz (Freeware Bedava)

Lisan : Ing

İşletim Platformu : Windows 2000/2003/XP/Vista

Üretici Şirket : Ashampoo GmbH & Co. KG

Link : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ashampoo IP Spam Blocker 1.02 Download
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ashampoo UnInstaller 4.00 Download
» Ashampoo UnInstaller yazılım kaldırma aracı download
» Ashampoo® Burning Studio Ücretsiz CD DVD Yazma Programı Download