Paylaşım Türkiye
Galatasaray'a yeni 10 numara 212
Paylaşım Türkiye
Galatasaray'a yeni 10 numara 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Galatasaray'a yeni 10 numara

YazarMesaj
sahalp
*

1. Uyarı

Galatasaray'a yeni 10 numara Empty
MesajKonu: Galatasaray'a yeni 10 numara   Galatasaray'a yeni 10 numara EmptyCuma 26 Haz. - 23:13

Lincoln aldığı paranın yarısı kadar ceza alacak. Giderse Rijkaard'ın çok istediği...

Sezonun ilk idmanına gelmeyen Lincoln'e tarihi cezalar kesilecek! Lincoln sevdalısı teknik direktör Magath, yeniden kapıyı çaldı! Aslan yeni 10 numarasını da buldu; süper asistçi, Wolsfburglu Misimovic geliyooor!

Yeni teknik patron Rijkaard, önceki gün Florya Tesisleri’nin duvarlarını inletti! Hollandalı hoca, “Benim ilk idmanıma izinsiz gelmeyen, ülkesinde tatil yapmaya devam eden Lincoln’ü istemiyorum” dedi. Yönetim karar aldı; sezon içinde, Cassio Lincoln’ün aldığı yıllık (3.2 milyon euronun) yarısı kadar, (periyodik) cezalar kesilecek!..

Tabii amaç, Lincoln’ü gitmeye zorlamak. Brezilyalı yıldız, aldığı paradan feragat ederse, Schalke’ye transferi gerçekleşecek. Böylelikle, Alman Şampiyonu Wolfsburglu Misimovic’in yolu açılacak. Lincoln’den gelecek paraya sponsor desteği eklenecek. Boşnak maestroyu Rijkaard çok istiyor. Tabii peşinde Bayern Münih de var!

Galatasaray'a yeni 10 numara
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» On numara sonuçları | Onnumarasonuclari.com
» Numarasorgula.org ile Ücretsiz numara sorgula
» WhatsApp sanal numara almak
» 0850 Numara ve Sanal Santral Hizmetleri | 0850numaralar.net
» SMS Marketim: Zamanlı Numara Kiralama ile Mobil Onayda Kolaylık