Paylaşım Türkiye
 İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki  212
Paylaşım Türkiye
 İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki  Empty
MesajKonu: İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki     İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki  EmptyCuma 25 Haz. - 16:58

Kızı yaşındaki öğrencisiyle yakalandı

Adapazarı'nda Fen ve Teknoloji Dersi öğretmeni 37 yaşındaki Şuayip Aydın, 14 yaşındaki kız öğrencisi ile birlikte Sapanca Gölü'nde otomobil içerisinde yakalandı

Güncelleme:24 Haziran 2010 19:20
Sapanca Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekip, 7 Haziran 2010 tarihinde göl kıyısında park halinde bulunan otomobilden şüphelenince kimlik kontrolü yaptı.
Kontrolde öğretmen 2 çocuk babası Şuayip Aydın’ın yanındaki kızın, aynı okulun 8'inci sınıfında öğrenim gören öğrencisi olduğu anlaşıldı. Çelişkili ifadeler verince, olay yeri jandarma bölgesi olduğu için öğretmen ve kız öğrenci jandarmaya teslim edildi. Jandarmaya getirilen kızın ailesi şikayetçi olunca öğretmen gözaltına alındı. Uzman pedagog tarafından ifadesi alınan küçük kızın, öğretmeni ile cep telefonu ile mesajlaştıklarını belirterek “Beni sevdiğini söylüyordu” dediği kaydedildi.
Jandarmadaki ifadesinde öğrencisi ile aralarında duygusal ilişki olduğunu söyleyen öğretmen Şuayip Aydın çıkartıldığı mahkemece ‘Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü de olay üzerine ögretmen Şuayip Aydın'ı açığa aldı.

BU OLAYDAN SONRA AKLİMA BİR ATA SÖZÜ GELDİ
AZMIŞ , KUDURMUŞTAN BETERDİR

ATASÖZLERİ DAİMA DOĞRUDUR  İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki  Smile

alıntıdır.
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

İnanilmaz Skandal Öğrencisi İle Öyle Bir Basıldıki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın En İnanılmaz 7 Hırsızlık Hikayesi
» Öyle Bir Tevbe Yaptı ki..
» Peki Öyle Olsun
» Google'dan Büyük Skandal!
» Windows'un 23 Yıl Önceki Hali!!!İnanılmaz DeĞiŞim