Paylaşım Türkiye
50 gün boyunca sadece su içti  212
Paylaşım Türkiye
50 gün boyunca sadece su içti  212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

50 gün boyunca sadece su içti

YazarMesaj
onur2748
onur2748

uyarı yok
Koç At
Doğum tarihi : 25/03/90
Sitemizi kim tavsiye etti : kendim buldum

Kişi sayfası
Altın Altın: 10
Para Para: 10

50 gün boyunca sadece su içti  Empty
MesajKonu: 50 gün boyunca sadece su içti    50 gün boyunca sadece su içti  EmptySalı 29 Haz. - 22:41

St. Petersburg'un dışında Neva nehrinin kıyısında plastik bir küpün içinde 50 günü yemek yemeden tamamlayan 46 yaşındaki Agasi Vartanyan, gazetecilere çıkıştı ve çabalarına gereken önemin verilmemesinden ötürü kırıldığını söyledi.

Bu dalda yeni bir rekor olduğunu söylediği denemesinden yalnızca yerel basının söz ettiğini belirten Vartanyan, daha sonra bölgeden kendisinin kullandığı bir araçla ayrıldı.

Doktorlar, Vartanyan'ın 50 gün içinde 23 kilo vererek, 72 kiloya indiğini belirtirken, sözcü Lybov Kobzar, bu süre içinde günde 3 litre su içen Vartanyan'ın vakit geçirmek için televizyon izlediğini, radyo dinlediğini ve cep telefonuyla konuştuğunu kaydetti.

Kobzar, Vartanyan'ın elektrikli bir ısıtıcıyla da ısınma sorununu çözdüğünü söyledi. Agasi Vartanyan'ın, 27 Ağustos'ta başladığı açlık deneyinde, 2003 yılında Londra'da 44 gün boyunca aç kalan dünyaca ünlü sihirbaz David Blaine'den etkilendiği belirtiliyor.

Vartanyan'ın deneyinin tarihe geçmesi için Guinness Rekorlar Kitabı'na başvuracağı ifade ediliyor
http://www.onuryorulmazz.tr.gg

50 gün boyunca sadece su içti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece diyet yetmez
» sadece ölüyorum ötesi yok
» Survivor - Eye Of The Tiger (Sadece Müzik)
» kalem sadece yazdığı yeri yakar
» öylebir Rüyaydın Ki Sadece Birkez Gördüğüm