Paylaşım Türkiye
seni yalnızlıklarımda yaşarım 212
Paylaşım Türkiye
seni yalnızlıklarımda yaşarım 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

seni yalnızlıklarımda yaşarım

YazarMesaj
Skyline
Skyline

uyarı yok
Koç Sıçan
Doğum tarihi : 13/04/96

seni yalnızlıklarımda yaşarım Empty
MesajKonu: seni yalnızlıklarımda yaşarım   seni yalnızlıklarımda yaşarım EmptyPaz 24 Mayıs - 2:57

Daha ne kadar derin yaralara ev sahipliği yapacak kalbim bilemiyorum.

Kokunu özleyeceğim en çok biliyorum.....

Bir tek kokudur geçmeyen zamanla
Her duyulduğunda biraz daha keskinleşen.....

Hala burnumda seni düşündükçe içimi yakan kokun...

Birde gözlerinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs güneş açınca deniz rengini alan gözlerinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs Sen bilmezsin bakmaya doyamazdım gözlerineseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs

Şimdi gözlerime ağlamayı öğrettin
Bu yaşlar utangaç boynumun kolyesi olsun...

Bana sarıldığında vücudumu saran sıcaklığın yerini hiç birşey alamayacak biliyormusun?

Sen giderken en çokta beni götürdün yanındaseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs bu üzüyorseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs bu yıkıyor belkide en fazla bu acıtıyor canımı...
Çaresiz olmakseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs geç kalmış olmakseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs elini uzatsan tutabilirsin beniseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs elimi uzatsam tutabilirim seniseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs ama o eli uzatamıyor olmakseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sevdiğin içinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sevildiğin için vazgeçmek çok ağır geliyor.

Ben hiç sevdiklerimden vazgeçmedim kiseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs Hiç bir sevenim benden vazgeçmedi ki.....

Hergeçen gün biraz daha çocuklaştığımı hissediyorumseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs biraz daha çaresizseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs biraz daha mutsuzseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs biraz daha üzgün...

Buda geçer diyenleri umursamıyorum bileseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs bildiğimi değil bilmediğimi söyleyenler lazım bana... Yada susanlar sadece dinleyenlerseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sevemedim ki hiç yorum yapanları.

Hangi bahane avutur beniseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs
Hangi günahın bedeli buseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs
Kandırmıyor ne gündüzümseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs ne gecem
Böyle yalnız kalınmaz.....

Çok mu fazla bu sitemseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs
Ağır değil mi bu ceza
Söyle kim çok gördü seni bana
Böyle intikam olmaz...

Şimdi yanımdaki herkese seni anlatıyorumseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs nedenlerimiseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgsneden seni sevdiğimiseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs bir başkasını değilde neden seni sevdiğimi... Bilmiyorum nedensiz sebepsiz birşey buseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sorgusu suali yok... Belkide açtığım zaman o kilidi sende uçup gidiceksinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs belkide hiç hatırlamayacağım seni... ama anahtarım yok açamıyorum...

Aşıklar ve sarhoşlar sır tutamaz
Sırsızım
Anlattım seni herkese
Rahatlamadım....

Şimdi seni nasıl unuturumseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs senden nasıl vazgeçerim sorularının cevaplarını arıyorumseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs bulamıyorumseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sen geliyorsun aklıma vazgeçiyorum.
Gözlerin geliyorseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs ellerin geliyorseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs beni sevişin geliyor aklıma en basitindenseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs çıkarsız sevişinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sadece ben olduğum içinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sadece seninle olduğum içinseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs sadece sen olduğum için sevişin geliyorseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs vazgeçiyorum.

Senden geçmeye çalıştıkça
Seni geçiriyorum aklımdan
İnadıma
İsteyerek yapıyorum...

Seni sevmekseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs belki yanlızca beynimde bilinmedik bir patlama olarak kalacakseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs korkmuyorum. Ben seni sensizde yaşarım.....

Gün olur sana çoğalırımseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs seni üretirim aynı güzelliğinleseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs ve binlerce sen içimdeseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs binlerce sevda......

Her biri özleminle dağlayan gözlerimi.Her biri bana gelenseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs karanlığın ışığı yırtması gibi uykularımda.....
Gün olurseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs kahırlar bedenimi damla damla eritirseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs tükenirizseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs
içimdeki senle birlikte tükenirizseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs kimseler bilmez....

ben seni sensiz de yaşarım......

Ağlamak zoruma gitmezseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs hesapsız sevmelerdir gerçek kimliği aşkların.
Unutma;

Ben seni sensiz de yaşarım......

Gün olur teslim olurum belki korkularımaseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs görmezsin beni.
Seni korkularımla yaşarım.
Gecenin bir yarısı kan-ter içinde uyanırım düşlerimdenseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs kimbilir kaçıncı yitirişimdir seniseni yalnızlıklarımda yaşarım Virgs hakedilmemiş yenilgilerimde.

seni yalnızlıklarımda yaşarım...

seni yalnızlıklarımda yaşarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bana Seni Gerek Seni
» Seni seviyorum
» Seni özledim..!!
» " Seni Beklerken "
» seni seviyorum