Paylaşım Türkiye
SAÇ UZATAN RESTOREX! 212
Paylaşım Türkiye
SAÇ UZATAN RESTOREX! 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

SAÇ UZATAN RESTOREX!

YazarMesaj
nullsix
Yetkingrafiker

uyarı yok

SAÇ UZATAN RESTOREX! Empty
MesajKonu: SAÇ UZATAN RESTOREX!   SAÇ UZATAN RESTOREX! EmptyÇarş. 2 Tem. - 5:38

123 SAÇ UZATAN RESTOREX!
Ben büyük bir alışveriş merkezinde satış elemanı olarak çalışmaktayım. Haftanın altı günü iş yerindeyim ve günün büyük bir çoğunluğunu çalışarak geçiriyorum. Sürekli müşterilerle iletişim halinde olmam gerektiği için de nasıl göründüğüm çok önemli bir hal alıyor. Hem patronumuzun hem de mağazanın istekleri üzerine de belirli standartlarda olmamız gerektiği için de kendime bakmak zorundayım. Özellikle de saç konusunda sıkıntı yaşamış biri olarak en çok bu konuda uğraş verdim ve zaman harcadım. Her bayan gibi ben de birden fazla ürün deneyim fazlasıyla para harcadım. Bir çok bitkisel ilaç ve şampuan denedim saçlarımın zayıflığı konusunda. Çok zorlandığım zamanlarda saçlarımı toplamak zorunda kaldım. Bu da insanlara karşı özensiz olduğum imajı yarattı. Bir arkadaşımın önerisiyle kullandığım bu şampuan sayesinde artık güçlü saçlara sahibim. Bu da bana kattığı enerjiyle işime daha iyi odaklanmamı ve insanların bana karşı bakışlarının olumlu olmasını sağladı. Artık özgürce saçlarımı istediğim modele sokuyorum. Ve saçlarıma her zamankinden daha fazla güveniyorum.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ( Restorex.com.tr )

SAÇ UZATAN RESTOREX!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İşte ömrü uzatan 7 besin
» Beyin Tümörü Hastaları İçin Ömür Uzatan Aşı