Paylaşım Türkiye
Mide rahatsızlıkları için ulceron 212
Paylaşım Türkiye
Mide rahatsızlıkları için ulceron 212
Paylaşım Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

paylaşım forumu, site ekle, site tanıt, dizin

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlSite ekleGiriş yap

Mide rahatsızlıkları için ulceron

YazarMesaj
nullsix
Yetkingrafiker

uyarı yok

Mide rahatsızlıkları için ulceron Empty
MesajKonu: Mide rahatsızlıkları için ulceron   Mide rahatsızlıkları için ulceron EmptyCuma 25 Tem. - 3:17

Öncelikler herkese selamlarımı sunuyorum. Ben emekli memurum. İsmim Mehmet ve 58 yaşındayım. Takdir edeceğiniz üzere emekli insanların yapacak pek bir şeyi olmuyor. Evde otur, ailenle vakit geçir, çay iç, kahve iç. Bu tür şeyler de mide ağrılarını ve reflü’yü beraberinde getiriyor. Bu tür mide ağrılarını çok geçiren erkek kardeşim Ahmet ile bu konuda biraz konuştuktan ve rahatsızlığımı ona söyledikten sonra bana bazı tedavi şekilleri önerdi. Türlü bitki çayları, farklı karışımlar önerdi. Ancak hiç biri iş yaramayınca bana Ulceron’u tavsiye etti ve ben de kullanmaya başladım. Tabii bunun da beraberinde alkolü bıraktım, sigarayı azalttım, çay ve kahve tüketimini en aza indirdim ver her sabah aç karnına 1 ölçek Ulceron kullanmaya başladım. İlk başlarda biraz korksam da, ilerleyen zamanlarda hiçbir zararını görmeden iyileştiğimi hissettim ve şimdi gayet rahatım. Mutlu bir hayat sürüyorum. Kardeşim de bu ağrılardan kurtuldu ben de. Hepinize faydalı olması dileğiyle, İyi günler.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] - Nutraxin.com.tr

Mide rahatsızlıkları için ulceron
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mide Bulantısı
» Mide Yanmasının Tedavisi İçin Şifalı Bitkiler
» GÖZ RAHATSIZLIKLARI ve NEDENLERİ
» Yüksek Olmayan Bir Sesle, Yalnız Başına, İçin İçin Dua
» Mide yanması